| YoNoMember a întrebat:

Exista vreun program care sa imi mareasca placa video la pc?
Am ram 4 GB, un procesor dual -core de 5700 gH, placa video este NIVIDIA GeForce 9500 GT.
Funda!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M uitat la specificatiile ei si nu suporta OC (overcloking). Deci nu se poate mari din BIOS. Uite: http://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-9500-gt/specifications

| Spaz472 a răspuns:

Da, drivere noi sau daca vrei exista 3danalyzer il folosesti cand deschizi jocuri si merge mai bine cu el, oricum mai bine cumperi un 9800GT si aia e laughing Succes!

| Ady2000Ady2000 a răspuns:

Este imposibil sa iti maresti placa video happy Scuze si Bafta!