| andreiBft a întrebat:

Fac un sever de metin2 si de fiecare login imi da ciocolata,acadea, trandafir, cum fac sa nu imi mai dea? Raspunsul corect are FUNDA, multumesc.

Răspuns Câştigător
| GameMaster93 a răspuns:

Ai in fisierul unde este serverul un folder pawno,mai precis acolo unde il scriptezii si ii faci toate ratele,bla bla bla si de acolo trebuie sa il setezi, totusi nu m-ar interesa asta, ce m-ar interesa daca serverul e pe hamachi/ip si cum se numeste, sunt in cautare de server metin2, bafta cred ca te-am ajutat, dar asa se face tine minte in pawno, Nu neaparat poti sa nu-mi dai dar nu ar strica o fundita, mersi

Astept raspuns cu genul serverului si numele, bafta sau un ID de mess sa vb mai multe

| andreiBft explică (pentru GameMaster93):

Id meu : sopredator3

| andreiBft explică (pentru GameMaster93):

Sopredator3 id meu