| 0Andrei1 a întrebat:

FIFA 08. FUNDA! Cum fac sa am transferurile din 2012 la fifa 2008. Se poate sigur cu ceva descarcat de pe net. funda cui da un site de unde sa descarc.

Răspuns Câştigător
| sanki a răspuns:

Am eu un fisier 2012 pentru fifa 08!
add : vj_alexxx si vb p mess

| 0Andrei1 explică (pentru sanki):

Am gasit dar iti dau funda asa pentru cel mai bun raspuns

| sanki a răspuns (pentru 0Andrei1):

Mersiwinking dar n-am gasit link si de aia am zis sa bagi idu si pentru orice legat de fifa ma contactezi!

4 răspunsuri:
| Gabyboi a răspuns:

Nu merge să faci transferuri de pe un fifa pe altu(de pe 2012 pe 2008 cazul tău)

| 0Andrei1 explică (pentru Gabyboi):

Merge sigur ca am jucat la cineva fifa 08 si echipele erau ca in 2012