| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Fifa 22 o sa fie wi pe Nintendo Switch OLED? Ce memorie RAM are disponibila Nintendo Switch Oled și cati GB RAM are FIFA 22?

3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Nu stiu! dar va fi sigur pe ps4 si ps5! aduce multe lucruri noi! vei putea sa iti creezi o echipa! eventual vei putea adauga si jucatori in echipa aia! si multe altele! in functie de cate licente au obtinut pentru joc! si inca se bat cu pes!

| vodami92 a răspuns:

Depinde si la ce modificari te referi! fiindca oricum fifa e cam acelasi joc aproape de fiecare data!

| vodami92 a răspuns:

E frumusel jocul! se vede ca e nou! dar e cam la fel mereu!