| mandarin07 a întrebat:

Folosesc pe metin2.ro fishbot 3.0.7 by Erpel... Spuneti-mi si mie care e cel mai bun delay ca sa prind multi pesti?(funditatongue)

3 răspunsuri:
| ionutsb a răspuns:

Conteaza sa ridici undita cand trebuie ori scapa pestele dar mai incearca.Incearca mondialmt2 acola nai misiuni si iti creste nivelul foarte repede.Am jucat pe el aproape o luna si am facut lvl 76. FUNDA?!

| RazvanPopa a răspuns:

Ce aiuriti.pff.ce va intreaba omu si ce raspundeti voi, pune frate 2900-5000

| mandarin07 explică:

Am undita +5.da botul are acolo un loc de bagat delay.si nu stiu care e potrivit.si pe mondial am jucat am avut 131 sura si 127 ninja.