| Razwan29 a întrebat:

Am si eu un fishbot v1.2 pe metin2 (privat) si este o optiune numita " delay " ea este setata 2.600... Vreau sa-mi spuneti daca acesta trebuie sa-l schimb in functie de + unditei sau de pesti( ma intereseaza sa prind pesti mai rari: tenchi si pisica de mare). Astept raspunsuri de la cunoscatori si nu numai.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ClaudiuxDxD a răspuns:

Pai la undita +0 este 2850, dupa scade cu câte 50 la fiecare +happy

| Razwan29 explică (pentru ClaudiuxDxD):

Pai unii zic ca tine altii zic de la 2.600 adaug cate 50 la + unditei...Dar pe mine ma intereseaza sa prind pesti tenchi si pisici de mare