| DNbRemyx a întrebat:

Frate joc Metin2 Ro si nu inteleg am lvl 35 si cand vreau sa ubgradez ceva iteme mereu se sparg la fierar intr-o zi am pierdut 12kk numa pe riburii! ce naiba sa fac sa trec peste faza asta cu fieraru crying?

3 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

Alexhino, lasa insultele ca nimeni nu ti'a facut nimic si de data asta mai bine taceai tu. El a zis ca SE JOACA RO! pe ro nu gasesti bless la magazinul general straight face
DNbRemyx, de fierar nu poti sa scapi niciodatasad in fiecare faza a jocului iti trebuie sa upgradezi cate ceva...
Cateva modalitati ar fi: Sa mergi la fierar de bresle, creste sansa cu 10% dar cere de 4 ori mai multi bai decat cel normal
2: sa incerci cu bless, pana la 50 u ai drop la el dar il poti cumpara de la alti playeri
3:Sa iei obiecte din item shop cum ar fi piatra fierarului, pergamenul dragonului. Sunt pentru upgrade si daca esueaza iti va scadeea doar itemul cu un +.
Bafta

| BlackAngel a răspuns:

Nu ai ce facehappy asa e pe Ro e rata mica la fierar e foarte micahappy si...sunt foarte putine sanse sa reuseascAhappy

| alexhino a răspuns:

Black angel esti prost! Ba! Poti sa iti cumperi de la magazinul general pergamentul binecuvantarii si daca esueaza imbunatatirea nu se distruge! iti scade din plusuri! Bafta cu jocul, si black angel mai bine taceai!rolling on the floor