| ionutz2000 a întrebat:

Frate nu inteleg. Am pus intrebarea asta de 2 3 ori. Chiar va rog sa raspundeti. Nu ma lasa sa instalez minecraftul decat in C si cand il deschid i-mi da eroarea asta This application failed to initialize properly(oxc0000135). Click on OK to terminate the application.

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Ai framework?

| ionutz2000 explică (pentru Anonymus314):

Nu am. Tanks. Ahh ve-mi place frate ca atunci cand incep intrebarea cu nervi am multe raspunsuri. Iti dau funda.

| Anonymus314 a răspuns (pentru ionutz2000):

Np

| AlinKun a răspuns:

Nu ai virusi instaleaza net framework 2. 0

| RyugaHideki a răspuns:

Nu conteaza eroare. apare pentru ca nu este Minecraft cel original (parca).
Dai de mai multe ori enter si iti va merge. Ma duc sa construiesc ceva.

| Daana_3623 a răspuns:

Probabil are virusi. descarca-l de pe alt site si asigurate ca e versiunea cea buna.