| Daniel415 a întrebat:

Fratilor am o intrebare.Cum sa iti faci jocurile sa mearga mai repede(exista vreo tehnica sau vreun program?).Am pcul destul de bun.Cel mai bun si mai rapid raspuns primeste funda promit
.

Răspuns Câştigător
| robertos41 a răspuns:

Pai de exemplu poti da un overclook la pc dar daca nu o faci cum trebuie risti sa iti **** sursa dar de exemplu poti sa iti iei de pe net componente mai bune

1 răspuns:
| CrushBoy89 a răspuns:

Acum depinde ce jocuri vrei sa joci si de performanta pc-ului tau.Atata tot.De exemplu daca vrei sa joci Assasin's Creed(caci ti-am vazut poza)iti trebuie minimo placa video de 500GBsi memoria de 2GB ram. Sper ca ti-a fost de foloshappy