| Daniel415 a întrebat:

Exista programe sau ceva care sa faca pcul sa mearga mai repede(mai precis jocurile), dar nu gamebooster sau alte porcarii de astea.Va rog fratilor raspundeti ca dau FUNDA si VOT

Răspuns Câştigător
| snoppy a răspuns:

Toate programele de genu`sunt fake-uri! care ti se pare ca te ajuta dar de fapt iti strica PC-ul.

Mai bine stragi niste banii si faci un upgrade la PC!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Programul de upgrade hardware pe care ti-l faci in functie de necesitati si buget...

| robijam a răspuns:

Nu. Ca sa iti mearga mai repede scade de la grafica ce e prea mare...

| Diabl0 a răspuns:

Uite aici cateva special pentru cs: http://www.csromania.com/index.php?showforum=274