| marko666 a întrebat:

Fratilor..am o problema ciudata cu pc-ul meu. Nu mai pot de nervi! Incerc sa downloadez orice de pe net, muzica, programe, softuri etc si mi se opreste la 99 %. E de tot rasul. cand am instalat windowsul din nou a aparut aceasta problema. Stiti ca singurul motor de cautare este IE. Ma refer atunci cand instazi xp-ul. Si vrei si tu un alt motor de cautare mai de doamne ajuta, mai bun decat IE. Si trebuie sa dai tu jos altceva mai bun: chrome, mozila, opera etc. Numai ca mie nu imi merge sa downloadez nimiiiic. Nici macar un amarat de program. Am incercat sa dau jos Flash Player pentru youtub si nu merge nici ala. Se blocheaza la 99 % orice incerc sa dau jos. E de.a dreptul frustrant! Ce sa faaaa? Nu am antivirus. nu am nimic pe el. Doar ce am instalat XP din nou. Ma enerveaza ca ajunge la 99 % orice download si apoi se opreste fara niciun motiv. Nu il deschide deloc! Tre sa fie ceva. Ma chinui cu IE, merge in reluare tooooot. Imi cere flash player pe youtube si eu nu pot sa il dau jos ca nu stiu ce dracu are! help please! (cine in sterge intrebarea? )

4 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti cumperi un calculator mai perfomant min. 3 gb ram.

| marko666 explică (pentru MihaiGe):

Bai nene imi spui si mie cave ce m.ar ajuta sau esti degeaba pe aici?

| marko666 explică (pentru MihaiGe):

Dar te.ai gandit ca nu am bani bai dasteptuleee!? Nu.ti mai ceream sfatul daca aveam bani sa imi iau altul!

| MihaiGe a răspuns (pentru marko666):

Om bun termina cu asta, nu ma intereseaza daca tu nu ai bani sau ai, eu ti-am dat un sfat, cumpara-ti alt calculator!