| Acer98 a întrebat:

Fratilor o sa-mi iau un PS3 si eu m-am gandit sa-mi iau jocurile de pe : Buy games un site unde se cumpara jocuri online dar m-as intreba este bun siteu este mai eftin decat la magazin Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| alchimistuinfinit a răspuns:

Uhm site-ul este bun treaba cu preturile ar trebui sa o verifici tu adica, preturile difera de la site la site, de la magazin la magazin. stii tu, vezi pe net cat e la magazin si apoi verifica pe ite-ul respectiv, daca nu iti permiti sa le iei noi, le poti lua foarte usor in stare buna la mana a doua sau sa iti faci propriile cd-uri cu joci pentru PS3, downloadandu-le.