| VladdNaruto a întrebat:

Funda! Am Call Of Duty Modern Warfare 3 Rusesc si cand intru in joc imi zice ca nu merge acum si imi zice ca sa incerc mai incolo. ce trebuie sa fac? din ce am inteles trebuie sa sterg ceva din steam. dar ce?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Schimba-i crack-ul. Dar mai intai uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat!