| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa joc call of duty modern warfare multiplayer dar cand intru in server imi zice,, Key code in use.Please reconnect later." si incerc si nu merge asa la toate celelate serverele.
Ce sa fac? Va rog sa-mi raspundeti

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Am mai vazut intrebari de genu asta legate de FIFA, ce sa faci... unii vor totul moca. happy
@Mihai_Alexandru_1997_RgeX, incearca sa joci prin gameranger.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

SA IL CUMPERI, nub ordinar ce esti!

| nda a răspuns (pentru KodrutZ):

rolling on the floor Nu-l cumpara! Pirateaza-l laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru nda):

Sa il pirateze, dar sa nu se plinga ca vaca ca nu poate juca online. Macar atita bun simt sa aiba.

| nda a răspuns (pentru KodrutZ):

Am mai vazut intrebari de genu asta legate de FIFA, ce sa faci... unii vor totul moca. happy
@Mihai_Alexandru_1997_RgeX, incearca sa joci prin gameranger.

| Georgestaff08 a răspuns:

Incearca sa iti iei alta versiune la joc