| compcris00 a întrebat:

Funda.Am win 7 64 bit si am icon-ul de la win 10 jos, cind apas pe el se ponneste si imi apare PLEASE WAIT vreo 3 secunde si se inchide.Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Nu mai apasa pe iconita, acela este pentru upgrade la win 10, nu iti merge pentru ca ai piratat windowsul

| compcris00 explică (pentru DarthNiger):

Stiu eu ca e pentru upgrade la 10, am actulizat windows-ul 7 si e la zi, astfel mi-a aparut acest GET WINDOWS 10, scrie ca e genuine, de unde stiu nai bii ei ca e pirat daca scrie ca e activat?

| compcris00 explică (pentru DarthNiger):

Am inteles ca pe 29 iulie il voi putea downolda free de pe saitu lor oficial, e real? Eu voii putea?

| Vofuse a răspuns:

Daca ai windows piratt nu o sa poti face upgrade la windows 10. Daca ai licenta atunci contacteaza Microsoft.