| xVLDx a întrebat:

Funda!

Care-mi psune si mie un program de editat videoclipuri, de adaugat efecte speciale. Dau FUNDAAAA! big grin

Răspuns Câştigător
| Chrischan a răspuns:

Sony vegas pro 10, Windows Movie Maker 2.6, ImTOO Video Cutter, Corel video studio, Video Pad, Avs video editor, Virtual dub, avid studio,
Cred cas destulelaughing
P.S am scris movie maker 2.6 pentru ca la multi nu merge movie maker normal dar 2.6 trebuie sa mearga la toti

| xVLDx explică (pentru Chrischan):

Mersii frate, sper, din cate mi-ai lasat, sa stiu sa folosesc vrunu laughing

4 răspunsuri:
| xTreMFightx a răspuns:

Sall eu ati recomand Windows Movie Maker ..este farte misto sunt si tutoriale pe net!
Funda?

| boby98c a răspuns:

Sony Vegas.

| xVLDx explică (pentru boby98c):

Frate, daca cumva stii cum se foloseste, add: vlladutz_cs (ID MESS), sau lasa aici coment, nu prea stiu sa-l folosesc, l-am mai avut si ma uitat la el ca la cai verzi pe pereti. big grin