| ღdeeღ a întrebat:

Funda cui imi poate explica, de ce nu am voie sa trec pe cealalta insula in GTA vice city!batting eyelashes nu ma joc de mult timp, dar am rezolvat multe misiuni... Nu ar trebui sa ma lase sa trec podurile?

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ai inceput sa lucrezi pentru Diaz? Faci cateva misiuni pentru el, termini si toate misiunile pe langa si te va suna Paul (the english guy din clubul Malibu). primesti o misiune in care trebuie sa'l salvezi pe Lance, dupa care i'l veti ataca impreune pe Diaz intr'o misiune viitoare si dupa aia treci la urmatorul oras. vezi un walkthrough, nu e asa complicat

| anonimus03 a răspuns:

Ca sa treci podurile trebuie sa termini toate misiunile din acel orasi