| Psycho777 a întrebat:

FUNDA! Cum fac la TDU2 cand cumpar o masina sa nu imi dispara cea cu care m-am dus la showroom? Adica sa se intoarca inapoi din garajul din care am luat-o? Pentru ca de fiecare data cand cumpar o masina, cea anterioara imi dispare...

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu poti face nimic! Asa e jocul...

| Psycho777 explică (pentru lpavel):

Pai da...dar eu am luat o salvare de pe net...cum poti avea in garaj 8/8 masini daca tu cand cumperi una noua, cea cu care ai mers la showroom nu iti mai apare in garaju vechi

| lpavel a răspuns (pentru Psycho777):

Daca nu ai inca o casa si garajul tau e plin NU mai poti cumpara alta masina pana nu iti cumperi inca o casa!

| Psycho777 explică (pentru lpavel):

Am toate casele cumparate si unele au 0/2 sau 0/6 masini in garaj si eu cand ma duc cu o masina la showroom si cumpar alta, cea anterioara imi dispare, nu mai apare in garaju in care era pusa...

| lpavel a răspuns (pentru Psycho777):

Nu conteaza ca dispare... il gasesti la una din garajele tale! Intra la orice casa, mergi in garaj si dai clic pe : List sau Info (nu mai stiu exact)! Iti da lista cu toate masinile tale alegi una, te duce automat la acea casa cu acea masina, deci nu-i asa complicat!

| Praschiv_Marius_Gabriel_1976 a răspuns (pentru lpavel):

Da dar el poate nu stie unde sunt casele in care le a bagat si nu le gaseste

| lpavel a răspuns (pentru Praschiv_Marius_Gabriel_1976):

Mai citeste 1 data com.-ul meu anterior! Daca nu intelegi ce am scris atunci cum vrei sa intelegi altele? ...Sau daca n-ai jucat jocul atunci normal ca nu intelegi dar atunci nu mai comenta...