| curlyhair a întrebat:

FUNDA! Cum pot sa ma sco de la cineva care m-a dat pe igg? Parca trebuie sa-l scot din lista, sa-l bag la igg sa-l scot de la igg, sa-l bag inapoi in lista si inca o data asa? Sau trebuia doar sa-l sterg, sa-l bag, sa-l sterg si sa-l bag?

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Pai doar ea te poate scoate de la ignore nu tu. laughing

| Toshima a răspuns:

Poi daca el/ea ti-a dat igg nu poti face nimic. Daca e invers intri la PREFERENCES si apoi la IGNORRE LIST.Cauti id-l respectiv si dai delete. Dupa aceea il bagi in lista, si astepti sa-ti dea ACCEPT. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| cristicosmin2226 a răspuns:

Daca ai descoperit sa-mi zici si mie