| Ovidiu11 a întrebat:

Salutare TPU, as avea o intrebare...deci, cand intru pe messenger o persoana din lista imi apare ca si cum mi-ar fi dat ignor, deci imi apare offline si el e online.Eu trebuie sa il sterg si sa-l bag inapoi in lista de fiecare data cand intru pe mess, ca altfel tot offline imi apare...Ce pot sa fac? Va rog ajutati-ma, multumesc!

2 răspunsuri:
| christishor a răspuns:

Probabil el a setat sa il vezi ofline doar tu chiar daca e on asta se face prin a da click dreapta pe numele id-ului -> sthealt seting -> si apoi alegi sa te vada offline acea persoana sau odata ce nu te are nici el nici tu la ignore iar in cazul in care el sau tu v-ati dat ignore dupa ce ati scos ignore acolo sus unde dai sa dai albumu foto apare un cerc rosu taiat si un + verde daca iti apare lui sau tie ala acolo dai tu sau el pe acel + bft

| Ovidiu11 explică (pentru christishor):

Sa spunem ca e asa, dar de ce cand il sterg si il bag din nou in lista, merge, ies din messenger, intru iar si tot apare offline...doar nu sta de fiecare data cand il adaug eu sa puna sa imi apara offline...