| Foarfeca a întrebat:

FUNDA
Cum pot sterge o aplicatie de pe un android [Samsung Galaxy Gio, dar nu ma intereseaza modelul]. Am instalat o aplicatie si vreau sa o sterg.Cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la ''All apps''(toate aplicatiile),la ''settings''(setari), la ''applications''(aplicatii) si dai apoi pe ''manage applications''. Acolo ai o lista cu toate programele, alege programul dorit si o sa ai o optiune de dezinstalare pe acolo.

Sper ca te-am ajutat!