| KentuckyF a întrebat:

FUNDA******Cum sunt cei de la edigital.ro? As vrea sa cumpar pachetul Microsoft Xbox 360 Slim 250GB Forza 2/Crysis 2 la 1082ron.Este o diferenta dintre Xbox-ul slim glossy fata de cel ne-glossy?

1 răspuns:
| fearl3ss a răspuns:

Iti spun cazul meu cu care am fost fentat: Mi-am cumparat telefon Xperia Active de pe site-ul http://edigital.ro/. Dupa 3 saptamani telefonul a inceput sa se stinga singur, chiar daca avea baterie si refuza se se mai porneasca. L-am trimis la garantie. Dupa 3 sapt nu aveam nici un raspuns, asa ca le-am scris email iar raspunsul primit a fost ca tocmai au descoperit semne ca eu am incercat sa deschid telefonul si ca si-a pierdut garantia. A doua zi a sunat curierul si a trebuit sa platesc eu taxele si am primit telefonul stricat inapoi cu garantia pierduta. Am mers la OPC si am aflat ca firma e de fapt din Ungaria si nu se prea poate face nimic! Asa ca am ramas si fara bani si fara telefon functional :(