| Marina5 a întrebat:

FUNDA!
de ce se intampla asta?
http://www.youtube.com/watch?v=XFfkbQtX_9M

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anoxdox a răspuns:

Nu sunt bune setarile de la loudspeaker trebuie sa le modifici sa mai e o posibilitate poate ai probleme cu placa de sunrtwinking

| Marina5 explică (pentru anoxdox):

Da este o problema...am reinstalat windowsul si CD-ul cu sunetul era zgariat si nu mai am sonor

| anoxdox a răspuns (pentru Marina5):

Pai asta e problema downloadeaza-ti de pe net setarile pentru place de sunet happy sau reintaleaza alt windouswinking

| Marina5 explică (pentru anoxdox):

Pai am cautat la seterari din alea si nu mesge... poti sa-mi dai tu un link?

| anoxdox a răspuns (pentru Marina5):

Nu-ti pot lasa linkul aici lasa-mi id tau sau cv d genul si te ajut

| Marina5 explică (pentru anoxdox):

Nu mai am nevoie...mz mult:*
mam descurcathappy
scuze.

| phalas1 a răspuns:

Trebuie sa ai castile activate.

| Marina5 explică (pentru phalas1):

Da este o problema...am reinstalat windowsul si CD-ul cu sunetul era zgariat si nu mai am sonor..cum il instalez fara CD?