| PVCG a întrebat:

Funda! Funda! Am si eu o problema cu FIFA 07. Incep un sezon, il termin, totul decurge normal, fac transferuri, absolut tot, dar cand sa incep cel de-al 2-lea sezon, dupa ce aleg sponsorul cand se incarca pe la 70% imi iese din joc si imi apare o eroare cu "don't send" si "send orror report". Precizez ca si atunci cand intru in fifa imi scrie joc cu rosu Account error si nu mai stiu ce. Va rog frumos spuneti-mi ce as putea face ca sa pot continua sezoanele pe care le incep. Funda PRIMULUI CARE MA AJUTA!

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

AAA.Downloadeaza-l din alta parte deoarece al tau (jocul)nu are licenta si se inchide dupa primul sezon(un fel de demo la manager mode.)

4 răspunsuri:
| SGFlorinel a răspuns:

cerinte de sistem pentru diverse jocuri http://www.games-hd.com

| Magnifico a răspuns:

Incearca sa schimbi crack-ul sau sa reinstalezi jocul... dar cred ca cel mai probabil e de la crack (jocul nu e original si ai nevoie de crack pentru al fixa si cred ca a-l tau nu e bun).

| DannyyyTGV a răspuns:

Asa pateam si eu cu fifa 07. Ai incarcat vreun patch in fifa/ data / cmn?

| PVCG explică (pentru DannyyyTGV):

Nu, niciunul. de obicei puneam cate un fisier pentru 2011, dar am zis sa nu mai pun poate e de la asta. dar nu...