| StreetZm a întrebat:

FUNDA,SALL TPU Eu joc cs 1.6 si sunt admin dar nu stiu comanda pentru ammo dati-mi va rog frumost toate comenzile pentru ammo MS DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RaZvaNNutZu a răspuns:

CoMeNzI AmX MoD amx_cancelvote - cancels last vote amx_chat - sends message to admins amx_clcmdmenu - displays client cmds menu amx_cmdmenu - displays commands menu amx_csay - sends center hud message to all players amx_exec  amx_kick [reason] amx_kickmenu - displays kick menu amx_leave [tag] [tag] [tag] amx_mapmenu - displays changelevel men amx_menu - displays menus available to client amx_nick  amx_psay - sends private message amx_rcon  amx_restart - Restarteaza jocul la runda 1 amx_restmenu - displays weapons restriction menu amx_restrict - displays help for weapons restriction amx_say - sends message to all players amx_showrcon  amx_slap [power] amx_slapmenu - displays slap/slay menu Astea sunt toate care le stiu Wink Care mai stie sa completeze Wink EDIT by!^distrugatorul^! Lista intreaga cu comenzi la versiunea mea in limba romana: ----- AMX Help: Comenzi ----- 1: amx_addadmin  2: amx_addmenu  3: amx_addmenuitem  4: amx_addmetk - te lasa sa te pedepsesti singur 5: amx_ban [ip] [Motiv] 6: amx_banmenu - afiseaza meniul de banare 7: amx_bury  8: amx_cancelvote -anuleaza ultimul vot 9: amx_cfg  10: amx_cfgmenu - afiseaza meniul configurilor 11: amx_cflicksay [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un mesaj care clipeste pe centrul ecranului 12: amx_cflicksayy [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un mesaj care clipeste pe centrul ecranului - Anonim 13: amx_cfxsay [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un mesaj fx pe centrul ecranului 14: amx_cfxsayy [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un mesaj fx pe centrul ecranului - Anonim 15: amx_chat - afiseaza mesaje Adminilor16: amx_clcmdmenu - afiseaza meniul de comenzi asupra clientilor 17: amx_cmdmenu - afiseaza meniul comenzilor 18: amx_csay [culoare] - afiseaza tuturor jucatorilor un mesaj in centrul ecranului 19: amx_csayy [culoare] - afiseaza tuturor jucatorilor un mesaj pe centrul ecranului - Anonim 20: amx_cvar [valoare] 21: amx_cvarmenu - afiseaza meniul comenzilor cvar 22: amx_exec  23: amx_ff - activeaza/dezactiveaza Friendly Fire 24: amx_flicksay [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un mesaj care clipeste pe ecran 25: amx_flicksayy [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un mesaj care clipeste pe ecran - Anonim 26: amx_fsay [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un mesaj pe ecran 27: amx_fsayy [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un mesaj pe ecran - Anonim 28: amx_fxsay [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un mesaj fx pe ecran 29: amx_fxsayy [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un mesaj fx - Anonim 30: amx_gag [timp] 31: amx_help - afiseaza aceste comenzi de ajutor 32: amx_ipban  33: amx_kick [Motiv] 34: amx_kickmenu - afiseaza meniul de deconectare a unui jucator 35: amx_leave [tag] [tag] [tag] 36: amx_listmaps - lista hartilor care pot fi alese. 37: amx_makeadmin [litere de acces] - i dai unui jucator puterea de a avea admin pana se schimba harta 38: amx_map  39: amx_mapmenu - afiseaza meniul de schimbare a hartilor 40: amx_name  41: amx_off - dezactiveaza unele pluginuri 42: amx_on - activeaza unele pluginuri 43: amx_pause - opreste sau activeaza jocul 44: amx_pausecfg - lista comenzilor pentru dezactivare/activare a pluginurilor 45: amx_pausecfgmenu - dezactivare/activare a pluginurilor cu meniu 46: amx_plugcmdmenu [numefisier.amx / numele pluginului] - afiseaza meniul comenzilor din pluginuri 47: amx_plugcvarmenu [numefisier.amx / numele pluginului] - afiseaza meniul comenzilor din pluginurile cvar 48: amx_psay - afiseaja un mesaj privat 49: amx_psayy - afiseaja un mesaj privat - Anonim 50: amx_rcon  51: amx_restmenu - afiseaza meniul de restrctie al armelor 52: amx_restrict - afiseaza meniul de ajutor pentru restrictia armelor 53: amx_rcon sv_restart - pentru a restarta harta, exemplu :amx_rcon sv_restart 1 54: amx_say - afiseaza mesaje tuturor jucatorilor 55: amx_sayy - afiseaza mesaje tuturor jucatorilor - Anonim 56: amx_scrollsay [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un mesaj cu scroll 57: amx_scrollsayy [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un mesaj cu scroll - Anonim 58: amx_showip -afiseaza IP-urile jucatorilor 59: amx_slap [putere] 60: amx_slapmenu - afiseaza meniul de palmuire/omorare a unui jucator 61: amx_slay  62: amx_slay2 [1-fulger|2-sange|3-explozie] 63: amx_speechmenu - afiseaza meniul vocilor 64: amx_statscfg - afiseaza ajutorul pentru Configurarea Rankurilor 65: amx_statscfgmenu - afiseaza Configurarea Rankurilor 66: amx_teammenu - afiseaza meniul de echipe 67: amx_teleportmenu - afiseaza meniul de teleport 68: amx_tsay [culoare] - afiseaza tuturor jucatorilor un mesaj in stanga ecranului 69: amx_tsayy [culoare] - afiseaza tuturor jucatorilor un mesaj in stanga ecranului - Anonim 70: amx_unban  71: amx_unbury  72: amx_ungag  73: amx_vote [raspuns#3] [raspuns#4] 74: amx_voteban [ip] 75: amx_voteff - porneste un vot pentru a activa/dezactiva Friendly Fire 76: amx_votekick  77: amx_votemap [map] [map] [map] 78: amx_votemapmenu - afiseaza meniul de votare a hartilor 79: amx_weaponarena  80: amx_weaponarenamenu - afiseaza meniul Weapon Arena 81: amx_who - afiseaza cine este pe server 82: amxmodmenu - afiseaza meniurile. Sper ca te-am ajutat in vreun fel.

| StreetZm explică (pentru RaZvaNNutZu):

WOW multumesc mult meriti o FUNDA *_*

1 răspuns: