| InSTiNktt a întrebat:

FUNDA! Salut. Buna! Am si eu o intrebare si sper sa ma ajutati. Deci am admin pe un server de counter-strike, pentru asta tin redirecte. Tin zilnic cate 5 ore redirectele si dabia intra 2-3 pers...iar alti admini in 5 ore intra chiar 40 persoane! Cum pot face sa imi intre si mie la fel sau mai multi macar... Va rog ajutati-ma! Dau funda si raman dator! Va rog

1 răspuns:
| rebelmonk a răspuns:

Depinde de port-uri de viteza la net de cate redirecte ai deschise...am avut si eu problema cu ele era ceva si de la firewall