| InSTiNktt a întrebat:

De ce nu imi intra lume pe redirectele mele de la cs? Le tin deschise mai mereu si nu intra lume, iar la alti admini intra cate 20-30 chiar mai multi...straight face Cum pot face sa imi intre si mie lume multa pe redirecte? HELP PLZZZZ! Dau funda, vreau raspunsuri bune...raman dator plzzz! Help!

Răspuns Câştigător
| q12 a răspuns:

Il pui pe TOP-uri, faci reclama peste tot, il hostezi, inviti lume.

1 răspuns:
| InSTiNktt explică:

Unde pe top-uri? da`mi un link cv plzhappy serverul e hostat...dar nu intra lume pre redirecte