| Sooorin a întrebat:

FUNDA Salut, de unde pot lua Forza Motorsport 3 sau 4 ( sa mearga, full ) si dati-mi si mie un link de download la jocul Dead Trigger v.1.0 pentru telefon android (.apk) + sd data ( full ) dar sa fie pe rezolutie 320x480. FunDA.

2 răspunsuri:
| TrollFace2012 a răspuns:

Forza Motorsport la pc? la pc nu o esit, si dead triger de aici http://www.mobilegamesarena.net/......games.html

(eu am scos-o de aici si a mers :)

| Sooorin explică (pentru TrollFace2012):

happy bun link, " files do not exist on this server "... asta am gasit si eu de nenumarate ori, voiam ceva diferit gen : "download" sau "100% working, download" si chiar sa mearga, offff nu se va intampla crying