| MaDaLyN1 a întrebat:

FUNDA! Salut TPU de curand mi-am cumparat PC nou cu tot ce-i trebuie Procesor I3, 4G RAM placa video 1G 128 biti etc si am descarcat fifa 2013 desigur versiunea piratata, dar am o problema cand dau PLAY MATCH ma scoate din joc. Care a avut problema si a rezolvat-o va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| cocogamerul a răspuns:

Cand ti-ai instalat placa video ti-ai instalat si direct x daca nu atunci da cautare pe google si il descarci de pe site-ul de la Microsoft

| MaDaLyN1 explică (pentru cocogamerul):

Am instalat DirectX 9 dar degeaba. cand dau Play Match ma scoate...