| Z4z4 a întrebat:

FUNDA SI VOT! Buna am o problema la calculator... de vreo 4 zile nu stiu cum sa zic mi s-au sters toate fisierele si scira acolo cv de antivirus si ca expira deci efectiv nu mai am nici un fisier, internetul imi merge... dar doar atat. Nu stiu ce sa fac va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| anda06anda a răspuns:

Ce mai bine ar fi sa chemi un specialist! Nu iti putem da noi sfaturi, iar apoi sa se intample ceva mai rau! Am patit si eu asa ceva nu imi aparea nimic pe ecran, dar am chemat un specialist si mi l-a reparat!