| AnnaAstery a întrebat:

FUNDA! Spuneti-mi si mie va rog cum dezinstalez de pe mess emoticoanele acelea mari SweetIM(nu merge din control penel si nici dc desinstalez mess-ul)? Nu le pot dezinstala si ma enerveaza. dc incerc sa scriu big grin imi apare emoticonul acela mare si nu vreau. Ms anticipat!:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

De ce nu merge din Control Panel? Ce eroare iti da?

Intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP. Spune-mi ce programe ai bifate acolo.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )