| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

Decii mi-am instalat sweetim si ma enerveaza ca nu pot sa pun ce smile. uri vreau eu pe mess si nu merg toate.cum sa il dezinstalez?:-s

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la dezinstalare programe`... din panoul de control

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu dai. pe sweetim si iti apare custom repair si remove dai remove dai next next next. finish.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici nu l-am instalat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. si eu mi.am instalat programul cu maimuta. insa atunci cand intru in control panel nu mi-l arata asa ca nu pot sa-l dezinstalez. ma puteti ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai un system restor la pc din data in care nu aveai acest program si gata tongue am incercat eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel e naspa. dar e super usor de dezintalat.pasul unu... da clic pe maimuta unde scrie web search acolo iti va scrie ununstal.mai departe cred ca te descurci.noroc.eu am avut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa scot semnele va rog frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut cum a zis adryanb27 si a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum o dezinstalez sweetim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la`m sters dar tot nu sa dezinstalat nu-l gasesc nicunde ce ma fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stie careva cum il dezinstalez pe Vista?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe control panel apoi "add or remove programs", selectezi sweetim si ai scapat de el(la mine a mers). star star

| adryanb27 a răspuns:

Intrii in start, control panel, add or remove programs, si il cauti unde e programul, dai 1 klick p el si apoi remuve [in dreapta] asa se dezinstaleaza corect orice program [joc] sall

| AdDyYnNuTtZaA a răspuns:

Din control panel