| ShadowSKQ90 a întrebat:

FUNDA----Vrea un raspuns repede, Cand intru in call of duty modern warfare 2 (multiplayer)imi apare meniul acolo cu optiuni, playonline, si imd imi apare o chestie care scrie "you have been benned"inchid aia si dai sa intru pe un sv., cand dau click pe sv nu incarca nimic sta ecranu negru... ce sa fac casa mearga?

Răspuns Câştigător
| ares8 a răspuns:

Ai fost banat de un admin. Depinde pe ce perioada, poate sa dureze si cateva zile. Nu ai ce face decat sa astepti.