| RAMBOX a întrebat:

Buna TPU vreau sa joc call of duty 4:modern warfare in retea am doua iconite una ca sa joc single player si una sa joc multiplayer dau pe aia de single player intra fara probleme merge jocul totul ok cand vreau sa ma joc online dau pe iconita pe care scrie multiplayer si da sa intre si imi apare ecranul negru cam un sfert din ecran si apare o chestie pe el scrie iw3mp.exe has stoping working. am instalat toate patch-urile dar nimic am windows 7.

1 răspuns:
| SeeaWays a răspuns:

Ia-ti un cracker de multiplayer de pe net ala poate o fii expirat