| carhartt a întrebat:

FUNDĂĂ!
Salutare. De curând mi-am deschis o pagină de Facebook, sunt la început şi am deja aproape 70 de like-uri, pe pagină postez poze amuzante etc.
Nu vreau nimic mai mult decât să mă ajutaţi şi pe mine cu un simplu LIKE aş fi cel mai fericit. MULŢUMESC!

Pagina este: www.facebook.com/crenvustilabucata

DAU FUNDĂ BINEÎNŢELES!

1 răspuns:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Daca ai lucruri amuzante o sa strangi in scurt timp multe like-uri pentru ca prin lucrurile asteahappy De la mine ai unul, cand aud "Spartan" ma gandesc la Gerard Butler laughing