| CryMy1 a întrebat:

Fundaaa!
Cum se pun scarile alea gri cand esti saman la Transformice?

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

La fiecare mapa difera obiectele samanului, la unele mape ai doar sp si o chestie gri-albastruie care nu stiu cum se numeste, cu care, din mouse, desenezi drumul.

2 răspunsuri:
| AllyAlly2a a răspuns:

Daca vrei sa faci un obiect invizibil apasa space.
Iar daca e chestia cu desenatul. se numeste incantatie si poti construi drumul catre branza happy

| AdrianaFTWytb a răspuns:

La fiecare mapa difera obiectele samanului, la unele mape ai doar sp si o chestie gri-albastruie care nu stiu cum se numeste, cu care, din mouse, desenezi drumul