| LaughOutLoud a întrebat:

La transformice cand sunt saman cum fac cu scandurile alea sa le fac tepene si sa le lipesc una de alta? Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Simplu apesi tasta c cand ai un lemn pe maus (cand esti gata sa il pui ) si daca apesi c iti apare o inima colorata si mica in mijloc daca mai apesi o data apare in parti si lipesti acea inima colorata de altceva invizibil care ai pus tu si ca sa facl lucruri invizibile apesi pe tasta space

2 răspunsuri:
| Firdinica a răspuns:

Bulinuta rosie : daca vrei s-o lipesti cu bulinuta rosie apesi pe scandura si pe urma pe b
Bulinuta galbena : daca vrei s-o lipesti cu bulinuta galbena apesi pe scandura si pe c. Fii atent ca pentru a-ti reusi bulinuta galkbena e facuta ca s-o lipesti de cea rosie adica dupa ce pui bulinuta galbena trebuie sa o pui pe o scandura cu bulinuta rosie.
Bulinuta albastra : daca vrei s-o lipesti cu bulinuta albastra apesi pe scandura si pe urma pe v. Aceeasi treaba se aplica si aici ca si la bulinuta galbena, trebuie' s-o lipesti de o scandura cu bulinuta rosie. Vezi ca asta albastra se mai mi\sca nu sta chiar teapana.
Daca mai ai nevoie de ajutor pe transformice trimite-mi mesaje. Sper ca te-am ajutat!