| anonim_4396 a întrebat:

FUNDAAAA! Buna TPU! Mi-am facut o pagina pe facebook, iar prietena mea si-a facut si ea una. In ultimul timp a inceput sa-mi "fure fanii" de pe pagina mea deoarece a vazut ca pagina mea a acumulat mai multe "LIKE"-uri decat a ei. As cam vrea sa inceteze dar stiu ca daca-i spun sa faca asta nu va inceta deoarece o cunosc prea bine si stiu ca ar face orice ca sa fie cea mai buna mereu. Si mereuuuuuuuuuuu cand vede ca altcineva e cu un pas inaintea ei face tot posibilul sa o/il indeparteze pe respectiva/ul si nu mi se pare OK, dar nu am ce sa fac. Asa ca as vrea sa stiu cum pot sa ii fac pe cei care imi dau "LIKE" la pagina (ATENTIE! pagina de facebook, nu ma refer la profilul personal), sa nu mai apara pur si simplu. Nu stiu daca stiti la ce ma refer. Vreau sa zic... sa-i ascund, in asa fel incat ea sa nu ii vada. Mi se pare ca am mai vazut asta la o pagina. Help, va rog!

Răspuns Câştigător
| sEusebiu a răspuns:

Sau mult mai usor fa pagina invizibili pentru respectiva "nesimtita" si eu urasc persoanele de genu asta...
Schimbi contul cu pagina.Adica sa fie contul tau pagina si de la optiuni dai sa blochezi ce cont vrei tu big grin
Funda? happy

1 răspuns:
| Bunocul a răspuns:

Dacă e şi ea manager sau ceva la pagina ta îi poate vedea dar nu se poate să îi vadă dacă îţi dau like la pagină.
Crede-mă că am şi eu o pagină şi nici eu nu pot să văd cine dă like când sunt pe contul personal.