| AndraAlee a întrebat:

Fundita! Aveam odata un joc cu 2 mosi craciuni unul rosu si altul albastru si trebuia sa ii arunci de pe bordul unui vas sa vezi care ajunge mai departe.Stiti cum se chema jocul?

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Buna! am vazut intamplator intrebarea ta si vad ca ai pus-o de muult timp. Daca nu ma insel se numeste Elves. Mosii aruncau cate trei elfi si in functie de cat de departe ajungeau elfii, se calcula punctajul fiecaruia. Sper ca te-am ajutat.