| IncorrectUsername a întrebat:

Salut TPUEra un joc pe telefon care il juca prietenul meu pe iphone,jocul nu stiu daca era pe android sau nu,dar stiu ca erau niste buline, si trebuia sa le faci de exemplu albastru cu albastru, rosu cu rosu etc...Si erau pe nivele.Stie careva care este jocul?

1 răspuns:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Cred ca zici de asta dar e varianta pentru PC, cauta-l si pentru iphone sau android sigur il gasesti daca nu e posibil ca genul asta de joc sa poarte alt nume adica sa fie sub o denumire diferita sau sa fie emulat (cu emulator pentru PC).

Fallout
http://www.nowstat.com/games/fallout/

sau il mai gasesti in varianata flash ca la miniclip-uri aici, pentru fallout click pe "select game" click pe categoria "classic" si al doilea rand clik pe "fallout".
Si mai cool pentru tine pack-ul contine mai multe si tot felul de jocuri atragatoare si distractive toate intr-o singura aplicatie.
iar pentru link-ul de mai jos clik pe "click here to retry." daca nu il descarca.

SWFBOX v1.02 :: 80 in 1 Best Free games
http://uploading.com/1QUVZCXE/80_in_1_best_free_games-exe? rundownloaderrun

Mersi anticipat pentru funda!