| anonim_4396 a întrebat:

FUNDITA Buna, am o problema cu pc-ul si sper sa ma puteti ajuta, cand intru intr-un joc left 4 dead de exemplu incepe sa mi se miste cu incetinitorul si sunetul la fel, stie cineva ce pot face in legatura cu asta? Puteti sa imi dati un tutorial sa urmez totul de acolo sau bagati id edy_faraoanu! Ofer fundita pentru rezolvarea problemei!

1 răspuns:
| fan3dgd a răspuns:

Este de la placa video ia alta sau cand intri in el dai la settings sa se vada mai prost