| BountyLoverXD a întrebat:

Fundita! Sunt inscrisa pe stardoll si am vazut la mai multe fete care nu sunt superstaruri ca au haine cumparate de la firme care nu le gasesc in starplaza exemplu monte carlo, hannah montana, spring surprises... Imi puteti spune va rog unde gasesc haine din acestea?! Fundita! Apropo eu sunt EllySweety pe stardoll! Va rog spuneti-mi!

1 răspuns:
| gabriela1010 a răspuns:

Buna si eu joc stardoll si ma numesc littlegabita eu am multe haine gratis se iau de la undemeath stardoll happy