| pjaua a întrebat:

Hai TPU. La laptopul meu, nu imi mai merge bine USB-ul. Cand pun mouseul merge sau tastatura iar cand accesez un stick nu mi-l citeste bine, nu apara in my computer... Ce s-ar fi putut intampla?
Ex: stick de internet Digi. Poate aveti, cand il bag in laptop nu imi apare. M-am gandit ca nu merge stickul bine si am incercat un stick de memorie, care nu mi-l citeste. Insa MAUSUL [scuzati expresia] merge foarte bine. Are cineva un raspuns bien ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa fie de vina Windowsul. Ar fi bine sa reformatezi tot HDD-ul (daca este un virus se poate pastra si pe alte partitii nu numai pe c:\) si sa instalezi un Windows care sa fie copiat pe un alt calculator, eventual care are si antivirus.