| Wolfonizers a întrebat:

Have an old Minecraft Premium account?

If you have an old Minecraft Premium Account you can migrate it into a Mojang Account

ce inseamna? daca dau pe el pot sa fac alt cont de a meu MC premium ca m-am saturat de contul meu care e acum are un nume very naspa si vreau sa imi fac alt cont si vreau sa fie ala mc premium

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai un cont vechi premium de Minecraft? Daca il ai poti sa-l "migrezi(transformi)" intr-un cont Mojang. Ei iti iau contul de Minecrafft si-ti dau un cont de Mojang.

| Wolfonizers explică (pentru CM7YRE):

Si cu contul de mojang ce fac? pot sa mi-l fac inapoi dupa aia?

| CM7YRE a răspuns (pentru Wolfonizers):

Nu stiu ce faci, nu, nu mai poti sa ti-l schimbi inapoi.

| smyrobert a răspuns:

Cu mojang ai posibilitatea sa iti shimbi numele