| incurcatadetot200424 a întrebat:

Heei. Sunt noua pe TPU si am o intrebare! Stiti vreun generator bun de like's? sa fie 100% gratis, va rog frumos

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,Daca vrei generator de likeuri pe facebook incearca Hublaa scrii hublaa pe google si dai pe primul iar acolo iti explica cum sa faci. Faci cate 300 de likeuri la fiecare 15 minute, si faci asa pana ajungi la 15.000 de likeuri asta e maximul.Succes!

| incurcatadetot200424 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult de raspus! Dar. acolo arata cum sa faci nu stiu cate like la poze. Unde gasesc tutorialul cum la pagini?

| anonim_4396 a răspuns (pentru incurcatadetot200424):

Cauta pe youtube tutorial hublaa

| Veronica20s a răspuns:

Cel mai bun din ce am testat eu e www.likeme-likeyou.com

| incurcatadetot200424 explică (pentru Veronica20s):

Da dar am foarte putine click-uri la anunt sa zic asa