| alex13king a întrebat:

Heei TPU, am acest procesor : dupa voi e bun : big grin funda

Procesor
Tip procesor
Intel Core i3-540 3.06GHz, 4M Cache
Socket
Socket 1156 (Intel i5/i7)
Memorie
Tip
DDR3
Marime
4 GB
Hard disk
Capacitate
250 GB
Tip
SATA
Viteza de rotatie
7200 rpm
Placa video
Capacitate memorie
256 MB
Tip slot
PCI-e
Tip memorie video
Dedicat
Producator chipset video
ATI
Model
PCI Express ATI RADEON X1550
Multimedia
Unitati optice
DVD-RW
Comunicatii
Retea (wired)
Da
Altele
Caracteristici speciale
Porturi: 10xUSB 2.0, 1xeSata, 1xRJ-45, Microfon, Intrare audio, Iesire audio, 1xVGA, 1xParalel, 1xSerial
Chipset: Intel Q57 Express
Dimensiuni (W x D x H)
338 x 378.5 x 100 mm
Culoare
Negru
Stare produs
Refurbished
Software
Sistem de operare
Soft Microsoft Windows 7 Home MAR Preinstalat
mersi! big grin

Răspuns Câştigător
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Răspunzi degeaba? Placa video duce greutatea în jocuri, nu procesorul.Procesorul e bun, dar placa video este de LEMN, O FLAȘNETĂ. Înlocuiește-o cu ceva mult mai bun.Dă un buget și încerc să-ți găsesc eu una.

4 răspunsuri:
| Moddi a răspuns:

Da este bun, ruleaza orice joc acel procesor!
Este bun si de gaming si de office!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Moddi):

Ruleaza orice joc?
Assassin Creed Unity?

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru Moddi):

Răspunzi degeaba? Placa video duce greutatea în jocuri, nu procesorul.Procesorul e bun, dar placa video este de LEMN, O FLAȘNETĂ. Înlocuiește-o cu ceva mult mai bun.Dă un buget și încerc să-ți găsesc eu una.

| CrystyTheBest a răspuns:

Placa video e praff! Procesoru merge

| alex13king explică (pentru CrystyTheBest):

Stiu stiu ca e praf, e Nvidia GeForce GTX630, dar abia mi-am luat placa de baza, trebuie sa ma astept pana la placa video, multumesc oricumwinking