| Adrian277 a întrebat:

Hei aceasta intrebare este pentru cei care joaca LOL (League of Legends): deci am trimis linkul jocului de pe site unui,, prieten" care si-a facut cont si a ajuns la lvl 5 si nu am primit cei 250 de RP.Am citit ca la lvl 5 primesti 250 RP si la lvl 10 primesti 500 RP.De ce nu am primit nimic avand in vedere ca esti singurul prieten caruia i-am dat invitatie? dau fundita

5 răspunsuri:
| FloFlo888 a răspuns:

Aoleulaughing uitate mai bine pe site
1. Este 250 IP nu RP
2. Trebuie sa accepti ceva pe site-ul acela in timp ce esti pe contul tau

| Adrian277 explică (pentru FloFlo888):

Cred ca am vazut gresit Rp in loc de IP si ce trebuie sa accept pe site?

| Adrian277 explică (pentru Adrian277):

Acum imi scrie la awards per referral 1 total friend at level 5 inainte nu-mi scria

| AframyK a răspuns:

Presupun ca trebuie sa ai mai multi prieteni carora le-ai dat invitatia asta ca sa poti primi mai mult RP.

| Adrian277 explică (pentru AframyK):

Nu am trimis doar unui prieten care a facut lvl 5 si am sitit pe site ca la lvl 5 primesti 250 RP si eu nu i-am primit