| Mikku a întrebat:

Hei, am auzit pe la radio o melodie foarte tare, de vreo 2 ori si odata au spus cum se numeste, dar la cum cu juma de gura vorbea ala, nu prea am inteles nimic. Stiu doar catevea versuri, si nici nu cred ca sunt corecte :

" put your let, don't speak de language
put youat body, don't understandins
so so don't graf to me "

Apoi incepe o trompeta super puternic. Era gen melodie de club chiar. Sin era trombeta apoi " so so dont graf to me " din nou trompeta, dupa iar " dont graf to me "... dar chiar nu o gasesc. Daca stie cineva cum se numeste, va rog sa imi dati si linkul de a melodie. Dau funda garantat! :*

1 răspuns:
| madddd a răspuns:

Buna! S-ar pute sa fie una dintre melodiile acestea:
1. Jesse McCartney - Body Language
2. Flight Facilities - Foreign Language
3. Coldplay - Talk
4. Booty Language - The Original Hip-Hop (Rap)

Le poti cauta pe YouTube sau daca vrei sa le vezi versuriel cauta pur si simplu pe google.
Oricum, sper ca te-am ajutat!