| DarkBlood32 a întrebat:

Hei! :-* Am o intrebare. la acest joc http://aventura.1001jocuri.com/jocuri-garfield.html trebuie sa intru in casa aia bantuita si este o biblioteca cu niste carti, pe un raft colorate si trebuie sa le asez in ordine dar nu stiu ordinea :(( Imi puteti spune ordinea asezarii cartilor? :(( Va rog! ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Sellenne a răspuns:

Albastru deschis,verde,rosu,mov, albastru inchis, portocaliu, galben, maro. Ordinea de culori rezulta din primele litere ale titlurilor cartilor puse de la A la Z.

1 răspuns: