| alexmihaiozsvath a întrebat:

Hei,am o intrebare pentru cei ce se joaca 8 ball pool, m-am logat din greseala cu alt cont de facebook nu cu contul meu si as vrea sa stiu daca acum ma mai pot loga cu contul meu de facebook? si cum? va rog sa imi explicati.

1 răspuns:
| alexRO12 a răspuns:

Pai depinde daca joci pe miniclip.com cand intri pe site iti arata undeva pe la mijlocul ecranului sus numele tau de pe facebook, acolo apesi pe sageata aia in jos si ultima optiune este log out apasa pe ea